Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 49
Добър продукт. Лек, хидратиращ. Използвам го като първа стъпка в рутинната си грижа за кожата.
Нежен, лек тоник, който оставя кожата хидратирана, любимата ми първа стъпка🥰
10/10
Много доволен 🥰
Страхотен тоник, кожата ми изглеждаше по-добре още след първата употреба!
Един от най-добрите продукти 🫰🏼
Това мляко е по-добро от очакванията ми. Оставя кожата хидратирана, стегната и сияйна - чудесно за постигане на корейски стъклен ефект на кожата. Консистенцията е много водниста и е необходимо да разклатите продукта преди употреба, за да се смесят съставките, които са склонни да се разделят. Определено го препоръчвам ✨
Препоръчвам този тоник – невероятно успокояващ е и перфектен за успокояване на кожата преди нанасяне на серум. Преди използвах Benton Aloe и за съжаление не подейства на много чувствителната ми кожа с обезцветяване (чувствах леко раздразнение след употреба). Този тоник обаче се оказа перфектен – няма раздразнение и дори зачервяването на лицето ми бавно започна да избледнява. Много съм доволна от него и определено ще купя този продукт отново (освен ако не намеря нещо, което си струва да пробвам, или не взема тестер от ksisters, което е още по-добре ❤️). Струва си да се разклати преди употреба, тъй като се разделя в бутилката (както можете да видите на снимката).
Чудесен за изсветляване и хидратиране на лицето
Перфектен за студеното време. Лек е, но все пак наистина хидратиращ. Стои добре под грим и придава хубав, здравословен блясък. Горещо препоръчвам! (Имам комбинирана кожа)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.