Отлична възможност за повторно приложениеВъпреки че не съм голям фен на кремообразната версия на този слънцезащитен крем, стикът е много хубав - лесен за повторно нанасяне, без лепкави остатъци и с приятен матов завършек. Ще го купПрочети повече
Много доволнаПолзвам този продукт от поне 6 месеца, и бих казала че със времето все повече почна на ми харесва, наистина е гел крем, няма мирис, лесно се разнася и една опаковка стига да доста време ( наПрочети повече
наистина ми харесаИзползвам го вечер и на сутринта вече виждам ефекта. Харесва ми и ароматът му. Много по-богат е, но не е мазен. Кожата след него е веднага по-плътна, еластична, сякаш е пълна.
Харесва ми какПрочети повече
Перфектен крем Много ми харесва крем celimax noni, влюбена съм в него, много добре овлажнява кожата, за зимата перфектно. Исползвам със серум axis-y, тонер Tonymoly, всичко заедно изравни тена на кожата миПрочети повече