Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 180
Има приятен аромат и се абсорбира много бързо.
Перфектен слънцезащитен крем. Страхотно хидратиращ слънцезащитен крем оставя приятен блясък на кожата. Не оставя бял оттенък.
Това се превърна в един от любимите ми. Пробвала съм много корейски слънцезащитни продукти, но този е най-добрият засега! Попива бързо и наистина попива, не оставя лицето ми лепкаво и придава на кожата ми наистина хубав блясък.
Много добър слънцезащитен крем, много по-добър от оранжевия си еквивалент! Лек е, попива бързо, не оставя лепкаво усещане, но въпреки това леко хидратира лицето ми. Гримът се нанася много добре върху него, не изпъква, което заслужава допълнителни точки. Препоръчвам го, също и заради цената!
Появиха ми се акне по цялото лице, след като го използвах по време на почивка. Дерматологът ми каза, че трябва да използвам течни слънцезащитни продукти, тъй като са твърде гъсти и запушват порите.
За тази цена е страхотен SPF, използвам го предимно на врата си и прави кожата ми мека и гладка, има приятен аромат, но някои хора може да намерят аромата на лицето си за досаден. Има малко по-гъста консистенция, така че ако имате мазна/комбинирана кожа, бих предпочела този крем за зимата. :)
Това е любимият ми SPF ❤️ Пробвала съм няколко продукта от други марки, но все се връщам към този. Много е приятен, хидратиращ, ароматът ми пасва. Имам суха кожа и след нанасяне на този SPF кожата ми се чувства хидратирана през целия ден. Много музика за малко пари.
Страхотен SPF - по-гъст, но се разнася и попива добре, не оставя бели следи, не се слепва. Има приятен аромат. Използвам го предимно на врата и деколтето, тъй като е по-гъст и мазен крем. Освен това е много достъпен. ;) Купувам го редовно и го препоръчвам.
SPF-то е малко по-гъсто... когато го сложих, в началото беше катастрофа (страхувах се, че съм сложила твърде много) - бях цялата бяла. Но търпеливо го „разнесох“ и той попи прекрасно, без бяла следа. Остави ми красив блясък, нелепкав завършек. Свалям една звезда, защото лично аз намирам крема за по-гъст и по-тежък, имам много мазна кожа и не ми пасна. Но за цената си е бомба! Използвам го повече на врата, деколтето и ръцете.
най-добрият SPF. Имам комбинирана, по-скоро мазна кожа и този SPF ми пасва идеално. Не е мазен и ухае прекрасно.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.