Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 16
Страхотен крем за ежедневна употреба, хидратира добре, кожата е овлажнена и сияйна след употреба + тоникът от тази серия е просто божи дар, супер комбинация за зимата и + голям обем
Кремът е с лека, гелообразна консистенция. Кожата е супер хидратирана след употреба и е на страхотна цена. Препоръчвам го 🥰
Най-добрият крем от серията гел кремове! Използвам го през студения сезон — хидратира, успокоява и попива бързо, а една бутилка стига за повече от шест месеца. Това е втората ми бутилка.
Използвам този крем от половин година и не мога да го похваля достатъчно. Изключително съм доволна! Приятен е, има приятен аромат, лек е и хидратира чудесно! Ще поръчам отново!
Кремът много ми хареса, кожата ми е склонна към обриви и много се притеснявах за това, но този крем толкова ми хареса, че поръчвам втори буркан.
Кремът е нежен, попива много добре и не оставя мазен филм. Има лек аромат. Хидратира добре, а опаковката наистина е дълготрайна.
Сензационен крем!!! Хидратира и подхранва чудесно. Кожата ми винаги изглежда по-сияйна след употреба. Помага ми дори когато имам пъпки. Цената е абсолютно ненадмината. Определено ще купя отново!
Хареса ми този крем, лек е, попива добре и бързо в кожата и е доста приятен на допир, не е лепкав. Има аромат, който се усеща само по време на нанасяне, доволна съм от покупката!
Исках да намеря заместител на крема си и реших да пробвам този. Първо, бях привлечена от обема му от 100 мл! Самата опаковка е красива, но миризмата е малко специфична, но не е критична.
Нямам търпение да използвам този крем, защото прочетох много положителни отзиви.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.