ТопПочти 2 години го използвам и това е един от най-добрите кремове за проблемна кожа с дерматит и реактивност.А текстурата е много лека,нежна и попива бързо без да омазнява и утржнява.
За наранена кожна бариера!Спасителят на кожната бариера, не знам по друг начин как да го обясня!
Заради възрастта си доста си играя с кожата на лицето... И разбира се си унищожих кожната бариера. В една от покупките Прочети повече
ТопПочти 2 години го използвам и това е един от най-добрите кремове за проблемна кожа с дерматит и реактивност.А текстурата е много лека,нежна и попива бързо без да омазнява и утржнява.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса