Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 72
Този крем ще ви помогне да възстановите защитната бариера на кожата си. Ако кожата ви е много суха и чувствителна, това е точно това, от което се нуждаете.
Кожата ми наистина харесва този крем. Използвам го от месец и е във фантастично състояние. Имах дехидратирана кожа, но виждам значително подобрение. Кожата ми винаги е гладка, мека и спокойна след употреба.
Този крем е невероятен, кадифено мек върху кожата, когато се нанесе. Хидратиращ, приятен... но според мен е по-подходящ за по-млада кожа, не за 42-годишна с бръчки.
Мисля, че кремът е чудесен за зимата. Малко по-богат е, приятен, но би бил твърде гъст за лятото. Може само да остави кожата ви блестяща, така че бих го препоръчала на нормална до суха кожа.
Кремът COSRX Comfort Ceramide се превърна в един от любимите ми продукти за грижа за кожата! Кремът е богат, но не е тежък върху лицето и перфектно хидратира, без да оставя мазен ефект. След употреба кожата ми се чувства невероятно мека, успокоена и подхранена, като особено забелязах, че помага при сухота и чувствителност. Чудесен е за укрепване на кожната бариера и лицето ми изглежда по-здраво и подхранено само след няколко употреби. Горещо препоръчвам!
Това е първият ми опит с тази марка, но определено мога да я препоръчам. Кремът е с малко по-гъста консистенция, но се разнася много добре. В описанието се споменава и аромат, но аз го намирам за практически незабележим. Кремът е подходящ за ежедневна употреба и хидратира прекрасно.
Отличен хидратиращ крем, вероятно имам петата опаковка, защото не съм намерила нищо по-добро за кожата си. Конкурентира с много по-скъпи кремове. Харесва ми 🙂
Този крем е страхотен, вече съм на третата си опаковка 👌 по-гъст е, но не запушва порите и хидратира страхотно 😊 Много съм доволна от него 👍
Кремът с керамиди Balancium Comfort от COSRX е перфектен за мен – успокоява раздразнената ми кожа и укрепва нейната бариера. Кожата ми е гладка, еластична и добре хидратирана след употреба😌
Кремът е много гъст и има лек, приятен цитрусов аромат. След месец употреба, смятам, че е крем за много суха кожа, която се нуждае от бърза регенерация. Не е подходящ за употреба през деня или под грим. Нанасям дебел слой вечер и резултатите са фантастични!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.