Много добър!Ползвам го вече няколко месеца, много внимателно почиства кожата. Не изсушава. Не причинява раздразнения или пъпки. Единственото като минус при мен е, че трябва малко повече количество за даПрочети повече
Страхотен е Страхотно премахва замърсяванията, грима и слънцезащитния крем. Идеална е за моята комбинирана кожа. Доволна съм. Единствено имайте в предвид има лека особена миризма но ненатрапчива. Купих Прочети повече
Много добър!Ползвам го вече няколко месеца, много внимателно почиства кожата. Не изсушава. Не причинява раздразнения или пъпки. Единственото като минус при мен е, че трябва малко повече количество за даПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса