Най-доброто ми попадение Това без съмнение е най-добрият продукт, който съм използвала към момента за почистване. Кожата ми се чувства копринено гладка и чиста след употреба.
Това ми е втората опаковка и ще продължаПрочети повече
Добър еДобър измивен гел за лице, но не е нищо кой знае какво.
Без мирис, за чувствителна кожа. Въпреки всичко, на мен не ми понася перфектно. Аз съм с много суха, атопична кожа. Очаквах повече
Най-доброто ми попадение Това без съмнение е най-добрият продукт, който съм използвала към момента за почистване. Кожата ми се чувства копринено гладка и чиста след употреба.
Това ми е втората опаковка и ще продължаПрочети повече
Добър еДобър измивен гел за лице, но не е нищо кой знае какво.
Без мирис, за чувствителна кожа. Въпреки всичко, на мен не ми понася перфектно. Аз съм с много суха, атопична кожа. Очаквах повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса