Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 6
Мирише прекрасно и деликатно. Много е гъст и ефикасен. Харесва ми консистенцията му. Кожата ми е старателно почистена и красиво сияйна. Наистина харесвам ефекта от превръщането на гела в пяна; пяната е много по-нежна и приятна. Този продукт ще ми издържи дълго време! Определено го препоръчвам!
За мен това е най-добрата пяна за измиване. Перфектно отмива SPF и замърсяванията, много е приятна за употреба и има озаряващ ефект ❤️ Обичам целия процес на измиване ❤️ Нанасям тънък слой върху сухо лице, за по-малко от минута започва да се пени (мехурчетата се пукат много приятно върху кожата, почиствайки порите), след което премахвам пяната и измивам лицето си с останалото. Кожата ми е станала много по-добра и по-чиста. Това е вторият ми буркан и определено ще го повторя отново ❤️
Обичам го. Използвам го редовно от 1,5 години и съм във възторг.
Много добра пяна ❤️ Миризмата и текстурата са страхотни! Много ми харесва🌸
Обичам да използвам този продукт. На първо място има консистенция на гел и съдържа части, които имат пилинг ефект (но пилингът е много нежен, почти незначителен). С малко вода се получава наистина плътна микропяна. За цялостно почистване е по-добре да почистите кожата с добавяне на повече вода. Продуктът е малко по-изсушаващ, което не ми пречи, защото го използвам в двуфазно почистване. Имам чувствителна, склонна към акне кожа.
Много исках да пробвам тази линия. Започна с пране. Продуктът мирише невероятно цитрусово, много нежно и приятно!) Толкова добре се пени. Отмива се добре. Но за съжаление моя тип кожа е малко изсушаваща.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.