Прекрасно! След ползването на душ гела на марката, реших да пробвам и гела за лице и мога да кажа, че съм отново впечатлена. Кожата ми е чиста и изгладена. Имайте предвид, че доста изсушава, но комбиниПрочети повече
Много добър!Ползвам го вече няколко месеца, много внимателно почиства кожата. Не изсушава. Не причинява раздразнения или пъпки. Единственото като минус при мен е, че трябва малко повече количество за даПрочети повече
Прекрасно! След ползването на душ гела на марката, реших да пробвам и гела за лице и мога да кажа, че съм отново впечатлена. Кожата ми е чиста и изгладена. Имайте предвид, че доста изсушава, но комбиниПрочети повече