Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 18
Много добра хидратация, планирам да го купя отново, идеален за лятото, лек!!!!
Перфектен крем, съчетава се чудесно със серума им. Абсолютни фаворити!
Вероятно никога не съм имала такъв крем. Леката текстура оставя кожата мека и хидратирана. Веднага след първото използване кожата изглежда свежа. За мен е чудесен за нормална, суха, комбинирана и дори мазна и склонна към акне кожа. Купих го от физически магазин в Паладиум, младата дама беше много мила и ми препоръча този крем.
Най-добрият хидратиращ крем, не е лепкав, кожата ми не реагира на него с много акне, розацеята определено изчезна след 1 месец употреба. Понякога е малко по бузите (дехидратирана, комбинирана кожа), нямам търпение да излезе в тубичка, защото е по-хигиенично за мен.
Много съм доволна от крема. Има лека, приятна текстура, попива бързо и не утежнява кожата. Не оставя мазен ефект и кожата е приятно хидратирана след употреба. Използвам го много добре, определено го препоръчвам.
Наистина прекрасен хидратиращ и лек крем за всеки ден! Има гел текстура и няма мазен ефект. Обичам го!
Днес получих крема, красиво опакован, разбира се, с някои безплатни подаръци, които според мен са страхотни, защото имам възможността да тествам други продукти, преди да го купя. Кремът има страхотна консистенция. Тествах съставките му и предвид моята кожа, склонна към акне, го препоръчвам на 100%. Засега виждам, че е перфектен под грим; не запушва порите и е супер хидратиращ. Засега съм във възторг :)
Не очаквах този крем... Точно това е, което пише. Още от първото нанасяне буквално виждаш как лицето ти се променя!!!! Благодаря ти, Тори, заслужава си парите.
нереално!! лек, немазен, след първите няколко дни кожата изглежда подхранена и по-мека, използвам го заедно със серума от тази серия, страхотна комбинация, горещо го препоръчвам!
Кремът е страхотен. Лек е, не е мазен и хидратира добре. Кожата не се усеща лепкава след употреба, както някои други кремове.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.