Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове









Отзиви – 3
Купих този крем, като не се колебаех с марката, и трябва да кажа, че наистина ми харесва. Страхотен е за лятото, защото е лек, но същевременно консистентен. Попива бързо, оставяйки кожата хидратирана, сияйна и кадифено мека. Има лек, приятен аромат.
Крем с много приятна консистенция и усещане – точно това, което търсех от дълго време. Оставя кожата стегната и хидратирана за дълго време, без да предизвиква подуване. Използвам го сутрин и вечер. Мога също да кажа, че е много удобен за дозиране.
Много добър крем за очи, приятна консистенция, добре хидратира кожата
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.