Влюбих се😍Взех си от 8мл само да го пробвам защото беше на промоция но се влюбих, буквално за първи път усещам такова чувство, ама много освежаващо на мента, толкова ми изглади и ми даде обем на косатПрочети повече
Восторг!Невероятен продукт, отлично хидратира кожата и ароматът остава върху тялото дълго време. За мен е много важно, че не оставя лепкаво усещане.
Подходящ е особено за студените месеци и за хораПрочети повече
Чудесен продукт, неуспешна опаковка. Продуктът има чудесен аромат. Нанася се много добре на устните и има удобен апликатор. Но каквото и да правех продуктът се разливаше постоянно отвън при затваряне. Затова се принудих в някакПрочети повече
Проучете добре как се засенчвате!Продуктът е лесен за употреба, не забравяйте да потупате излишното количество от черната страна, преди да го нанесете върху лицето си, иначе ще се окажете с твърде много продукт. Не е нужно Прочети повече
Влюбих се😍Взех си от 8мл само да го пробвам защото беше на промоция но се влюбих, буквално за първи път усещам такова чувство, ама много освежаващо на мента, толкова ми изглади и ми даде обем на косатПрочети повече
Восторг!Невероятен продукт, отлично хидратира кожата и ароматът остава върху тялото дълго време. За мен е много важно, че не оставя лепкаво усещане.
Подходящ е особено за студените месеци и за хораПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса