Я дуже задоволений/задоволена.Я надзвичайно задоволений, хочу замовити його знову, але його давно не було в наявності, будь ласка, додайте його до мого асортименту зараз!!!
Дуже задоволенийЯ користуюся цим продуктом щонайменше 6 місяців, і можу сказати, що з часом він мені почав подобатися все більше і більше. Це справді гелевий крем, без запаху, легко розподіляється, і однієїЧитати далі
дуже сподобався Я його використовую на ніч, а зранку вже бачу ефект. І запах його подобається. Він такий більш насичений, але не жирний. Шкіра після нього прям більш щільна, пружна, ніби наповнена.
Мені подЧитати далі
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Ідеальний кремМені дуже подобається крем Celimax noni, я в нього закохана, він дуже добре зволожує шкіру, ідеально підходить для зими. Використовую його з сироваткою Axis-y, тоніком Tonymoly, все разом виЧитати далі