Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Я дуже задоволений/задоволена.Я надзвичайно задоволений, хочу замовити його знову, але його давно не було в наявності, будь ласка, додайте його до мого асортименту зараз!!!
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Я дуже задоволений/задоволена.Я надзвичайно задоволений, хочу замовити його знову, але його давно не було в наявності, будь ласка, додайте його до мого асортименту зараз!!!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу