КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Чудовий варіант повторного застосуванняХоча мені не дуже подобається кремова версія цього сонцезахисного крему, стік дуже гарний — його легко наносити повторно, він не залишає липких залишків і має гарний матовий фініш. Я обов'язЧитати далі
КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі