Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
ВерхЯ користуюся ним майже 2 роки, і це один з найкращих кремів для проблемної шкіри з дерматитом та реактивністю. Текстура дуже легка, ніжна та швидко вбирається, не залишаючи жирного чи липкогЧитати далі
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
ВерхЯ користуюся ним майже 2 роки, і це один з найкращих кремів для проблемної шкіри з дерматитом та реактивністю. Текстура дуже легка, ніжна та швидко вбирається, не залишаючи жирного чи липкогЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу