Легкий та непомітний – мені це подобається!Я спробувала тестер сонцезахисного крему і він мені дуже сподобався – я не могла не замовити його. Він легко та непомітно лягає на шкіру — я навіть не відчуваю його на обличчі.
Унікальний сонцезахисний стікУ мене комбінована або жирна шкіра, і стік дуже легкий, не жирний і не жорсткий, матовий. Він не закупорює пори та не залишає білих слідів. На мою думку, він того вартий ☺️☺️
⭐️Я задоволена цим продуктом. У мене дуже жирна шкіра, схильна до акне, і він мені дуже добре підходить. Останні два дні я наносила його безпосередньо поверх тоніка (без попереднього нанесенняЧитати далі
Легкий та непомітний – мені це подобається!Я спробувала тестер сонцезахисного крему і він мені дуже сподобався – я не могла не замовити його. Він легко та непомітно лягає на шкіру — я навіть не відчуваю його на обличчі.