Робить шкіру схожою на порцелянуЧудовий продукт! Робить шкіру м'якою, щільною та ніжною на дотик. Він не липкий і не залишає важкого відчуття, не має жирного ефекту, підходить мені з багатьма сироватками. І пахне чудово! �Читати далі
Неймовірно!Мій улюблений крем! Я регулярно користуюся ним вже багато років. У нього чудовий свіжий аромат, єдиний крем, який зволожує мою шкіру взимку.
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Робить шкіру схожою на порцелянуЧудовий продукт! Робить шкіру м'якою, щільною та ніжною на дотик. Він не липкий і не залишає важкого відчуття, не має жирного ефекту, підходить мені з багатьма сироватками. І пахне чудово! �Читати далі