Я задоволений/задоволена.Я дуже задоволена цим кремом, він досить добре зволожує шкіру, упаковка велика, і його не потрібно багато наносити, оскільки консистенція гелеподібна, і його досить легко наносити на обличчяЧитати далі
Унікальний сонцезахисний стікУ мене комбінована або жирна шкіра, і стік дуже легкий, не жирний і не жорсткий, матовий. Він не закупорює пори та не залишає білих слідів. На мою думку, він того вартий ☺️☺️
⭐️Я задоволена цим продуктом. У мене дуже жирна шкіра, схильна до акне, і він мені дуже добре підходить. Останні два дні я наносила його безпосередньо поверх тоніка (без попереднього нанесенняЧитати далі
Я задоволений/задоволена.Я дуже задоволена цим кремом, він досить добре зволожує шкіру, упаковка велика, і його не потрібно багато наносити, оскільки консистенція гелеподібна, і його досить легко наносити на обличчяЧитати далі