Добра хидратацияТоникът си върши добре работата. Хидратира прекрасно и има по-плътна текстура от много други тонери, но въпреки това се усеща много лек върху лицето.
Крем, който ще издържи дълго времеБях много приятно изненадана от този крем. Взех го, защото кожата ми беше стресирана, със зачервявания, чувствителност и наистина успокоява.
Текстурата е лека, но в същото време се усеща, чеПрочети повече
Добра хидратацияТоникът си върши добре работата. Хидратира прекрасно и има по-плътна текстура от много други тонери, но въпреки това се усеща много лек върху лицето.
Крем, който ще издържи дълго времеБях много приятно изненадана от този крем. Взех го, защото кожата ми беше стресирана, със зачервявания, чувствителност и наистина успокоява.
Текстурата е лека, но в същото време се усеща, чеПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса