Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове



Отзиви – 1
Купих този крем с тоника от тази линия. Обичам, когато кремът и тоникът работят заедно. Кремът има приятна гел текстура. Бързо се абсорбира от кожата. Кожата остава с леко лепкав завършек. Но ефектът от крема е фантастичен. Ако имате розацея, чувствителност, тънка кожа, която реагира на вятър, студ или след агресивни ретиноиди, ще ви помогне да я върнете в нормално състояние след няколко употреби. Хидратацията беше достатъчна за моята комбинирана кожа. Сухата кожа може да не е достатъчна. Препоръчах го като основен крем за всички типове кожа. Между другото, кремът е без аромат.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.