Отлична комбинация ВВ крем+цвятПолучих тестер и бях приятно изненадана! Хем се грижи за кожата ми като крем, хем изравнява тон на кожата ми и няма ефект на маската.
Добър крем Приятен крем. Но не е чак кой знае какво.
Текстурата му е между гел и крем.
Без мирис.
Сработва добре в комбинация с други продукти.
Давам му средна оценка.
Отлична комбинация ВВ крем+цвятПолучих тестер и бях приятно изненадана! Хем се грижи за кожата ми като крем, хем изравнява тон на кожата ми и няма ефект на маската.