Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Отзиви – 2
Това е най-добрият крем, който някога съм използвала. Най-големият ми проблем винаги са били малките пъпчици в Т-зоната + разширените пори. След като използвах този крем, видях добри резултати след по-малко от седмица. Кожата ми започна да се успокоява + малките пъпчици в Т-зоната започнаха да изчезват.
Перфектен крем. Оставя кожата мека и приятна.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.