Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 16
Възхитена съм! Кожата ми е мека и копринена след употреба. Използвам го всяка вечер и не мога да си представя рутинната си грижа за кожата без него. Горещо го препоръчвам на всеки, който търси нотка лукс в ежедневието си 🌸
Хидратира устните ми много добре и се е превърнал в неразделна част от деня ми.
Балсам, който наистина хидратира устните, препоръчвам го
Получих го като подарък. Гел балсамът е гъст, изглежда като стъкло на устните, приятен, без мирис. Но е малко лепкав и не забелязах никаква хидратация. Който знае балсама Purelan, напомни ми за него. Препоръчвам да го пробвате, защото всички сме различни, но за себе си ще потърся нещо различно.
Има много приятна текстура, подобна на вазелин, без аромат е и не е лепкав. Обикновено не го използвам през деня, но може да се използва дори като гланц за устни заради красивия му блясък. Хидратира и лекува устните ми много добре. Горещо го препоръчвам!
Използвам го всяка вечер и на сутринта устните ми са хидратирани, плътни и сочни. Не е ароматизиран и не лепне, което е страхотно. Това е любимият ми продукт <3
Текстурата е много приятна, не е лепкава, но хидратира прекрасно. Специални забележки са фактът, че не съдържа излишен аромат. Определено ще го купя отново, най-добрият балсам за устни досега.
Много е добър и не е мазен. Много е удобен за носене и го използвах цяла зима, без устните ми да са се напукали.
Имам много чувствителни устни. Досега пробвах европейски продукти, но всички те изсушаваха устата ми. Тествам този от седмица, който Дорка ми препоръча в TikTok... и го обожавам... съвсем различно качество на живот е, когато кожата на устните ти не се обривя ежедневно.
Не ми хареса, изсушава много устните и действа по-скоро като гланц за устни.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.