Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове









Отзиви – 5
Очаквах малко повече от нощна маска, но като балсам това нещо е топ. Оцветява хубаво и има приятна консистенция и аромат. Определено ще си купя и другите видове ♥
Чудесна маска, хидратира и подхранва
Има много приятен аромат, който не е прекалено силен или изкуствен. След употреба устните са приятно хидратирани, меки и изглеждат по-здрави. Оценявам, че маската не е лепкава и е удобна за носене. Използвам я не само през нощта, но и през деня като балсам, защото подхранва добре устните и им придава хубав вид. Като цяло съм много доволна от продукта.
Струваше ми се малко, но не се изразходва много за устните, издържа дълго време. На сутринта устните са еластични, меки и толкова плътни. Няма натрапчив аромат. Харесва ми.
Задължителен продукт за зимните месеци. Ухае прекрасно и хидратира 💋
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.