Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.







Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 8
Това беше може би първият гел крем, който си купих. Беше много приятно разочарование. Мазната ми кожа наистина го харесва. Охлажда, приятно се усеща, попива бързо и не е лепкав. Работи много добре с всичко, никога преди не се е размазвал с нищо. Издържа много дълго време. Определено ще го купя отново.
Има приятна гел текстура и попива бързо. Много ми харесва.
Имам суха кожа с несъвършенства и леки промени в цвета. Кремът има гелообразна консистенция, която попива лесно, но е леко лепкава. За съжаление, като човек със суха кожа, трябва да кажа, че кремът има склонност да стяга кожата ми и често използвам лек крем върху него. След като го използвам вечер, кожата ми винаги изглежда по-сияйна сутрин, а несъвършенствата са по-малко видими. Затова го препоръчвам, защото съм доволна от резултатите, но не бих препоръчала да го използвате ежедневно.
Вече имам четири от тези бутилки и това е любимият ми гел-крем. Енергизират уморената ми кожа. Използвам ги след серума ми с витамин C. Плюс 100 мл. ❤️
Има приятна гелообразна текстура и попива бързо. Ароматът е много леко цитрусов, много ми харесва.
Хареса ми леката гелообразна текстура, точно това, което харесвам за лятото. Продуктът има приятна миризма, малко като цитрус, не изсушава кожата, дори леко охлажда) много приятно
Това е типичен корейски крем. РАБОТИ СТРАХОТНО, има страхотно съотношение цена/качество, мирише като мечта преди и след нанасяне. Действа страхотно за моята суха и чувствителна кожа, както и върху моите случайни изблици на лек себореен дерматит, които получавам на челото си, което е, честно казано, доста досадно. Във всеки случай аз го препоръчвам от все сърце и се наслаждавам на брилянтната продуктова гама на Ksisters. Този със сигурност ще купя отново. Малък съвет: използвайте го ежедневно без прекъсвания за мин. След 5 дни магията става луда. Кожата е ярка и казва „свят свят!“ :-)
Мислех да направя преглед на този гел дълго време, защото имам много смесени чувства. Има добър състав, оставя комбинираната ми кожа хидратирана, не омазнява мазни и сухи зони, попива добре, оставя много деликатен блясък, цената е добра за 100 мл. Идеален? Е, има едно ОГРОМНО НО: има нещо в състава, което в комбинация с миризмата на кожата ми започва да мирише ужасно. Миризмата на самия гел е приятна, цитрусова, след това има миризма, която бързо изчезва, но този крем ме дисквалифицира. Така че по принцип, по отношение на ефективността, мога да го препоръчам, но с уговорката, че го купувате на свой собствен риск, тъй като може да не „съвпада“ с аромата на кожата ви. Забележка: Очевидно Some by Mi е ребрандиран в началото на 2023 г. и логото има нов шрифт, но самата опаковка е в по-ранния стил и не съответства на новия. Струва си сестрите да обяснят това в описанието, защото поражда опасения.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.