Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 24
Препоръчвам маската за мазна кожа. Почиства перфектно.
С обикновена глинена маска, както и с другите, за съжаление няма да видите никакви резултати.
Използвам тази маска от няколко седмици и трябва да кажа, че е отличен продукт. След употреба кожата ми е видимо чиста и добре хидратирана. В началото усещам леко изтръпване, но то отшумява. Харесва ми и текстурата, която е много мека. Определено я препоръчвам!
Най-доброто. Имам мазна кожа с разширени пори по бузите и носа и тази маска е чудо! Порите ми са наистина почистени и стегнати. Използвам я два пъти седмично, изобщо не изсушава и се отмива доста добре (повечето подобни маски трудно се отмиват след изсъхване). Дори превъзхожда любимата ми ацтекска лечебна глина. Консистенцията е толкова кремообразна. И наистина тънък слой е достатъчен!
Вероятно най-добрата маска за разширени пори, която някога съм пробвала (а съм пробвала много). Единственият продукт, който ефективно действаше върху мастните влакна на носа ми. Препоръчвам я на всички и определено ще я купя отново.
Маската видимо почиства порите и себума и оставя лицето ви сияещо след това! Цялата кутия е достатъчна за една година, като се има предвид, че ви е необходимо само малко количество от маската.
Много ми харесва тази маска, мирише прекрасно, а начинът, по който е разбита, ме кара да искам да я ям. Що се отнася до ефекта, тя стяга порите приятно, не ги изсушава като други маски за пори, така че определено ще я купя отново.
Използвам го веднъж седмично (имам супер склонна към акне кожа) и порите ми изглеждат замъглени! Вече имам друг!
Препоръчвам маската за мазна и комбинирана кожа. Няма да подхожда на суха кожа, защото леко стяга и изсушава кожата, ако я оставите да изсъхне твърде дълго. Почиства порите и черните точки. Ще създаде бяла паста върху лицето ви. Нанася се и се отмива добре. Не ме щипе като другите маски. аз съм доволен.
Маската нежно намалява порите, почиства зле, след 2 употреби не виждам значителни ефекти, приятна миризма, консистенция на желе
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.