Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове









Отзиви – 5
Купих маската с цел да премахна замърсяванията от порите и в идеалния случай да ги намаля. Не очаквах чудеса. Но след втората употреба виждам разликата. 🤟🏼 Обичам я
Много ми харесва, нанасям го през вечер в края на почистването на лицето и го оставям до сутринта. Хидратира много добре и запечатва активните съставки, нанесени преди това. Определено ще го поръчам отново, когато свърши. Безцветен е, без мирис, гел. Крайният резултат ще е доста грозен, но нямам нищо против :)
ТИП КОЖА: комбинирана, мазна Т-зона, чувствителна, склонна към акне кожа. Възраст: 30+ Основни проблеми: разширени пори, дехидратация и първи признаци на фини линии Получих мостра от тази марка с 3-стъпкова рутина за проба. (Вижте другите две ревюта на страниците за почистващи масла/пяна) Много обемна глинена маска, много части, за които не бях сигурна дали трябва да ексфолирам малко или не. Обикновено глинените маски се нанасят на дебел слой и се оставят за няколко минути и аз точно това направих. Няма силен аромат, лек приятен и изсъхва доста бързо. Нанесох я върху Т-зоната си и тя насочи вниманието към останалото омазняване след използване както на почистващото масло, така и на пяната от тази марка. Парчетата се отстраняват малко по-трудно, но това може би се дължи на факта, че използвах студена вода вместо хладка. В комбинация с другите два продукта мисля, че тази линия се справя добре като цяло с почистването на порите, въпреки че за мен акцентът беше върху мазната Т-зона. Чувствителната ми кожа не реагира, нито ми причини обриви.
За мен това е най-добрата маска за почистване на порите досега. Кожата ми е прекрасно мека след употреба, не предизвиква опъване, лесна е за нанасяне и виждам резултати почти веднага след употреба. ЗА МЕН, ТОП!
Нанасянето е лесно с малката лъжичка, която е включена в комплекта с маската. Препоръчвам лек слой, не изсъхва като другите глинени маски и може да е малко трудно за отмиване, ако е твърде гъста. Остави комбинираната ми кожа гладка, без да я изсушава прекалено много, премахна добре себума. Виждам, че е малко прекалено изсушаваща, ако съм със сух тип кожа.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.