Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 15
Кремът е чудесен за суха и раздразнена кожа, хидратира добре и дава усещане за облекчение, а и действа добре под грим.
Чудесен е за суха и раздразнена кожа, осигурявайки добра хидратация през целия ден. Не е лепкав и работи добре под грим.
Може би най-добрият крем, който съм пробвала, имам суха и дехидратирана кожа и съм над 40. Лично за мен е чудесен както през лятото, така и през зимата, подхранва кожата хубаво, не е мазен, не оставя никакъв филм, не стяга, кожата е еластична - идеален крем. Само когато отворите контейнера, кремът има леко странна миризма, която изчезва с времето, но не е онази козметична миризма, която се задържа под носа с часове, а естествена необичайна миризма, която бързо изчезва - вероятно е миризмата на ферментирала соя. Като цяло кремът е отличен.
Има маслена консистенция и хидратира добре. Има леко странен аромат и цвят, но не ме притеснява. Използвам го с тоника от същата линия през нощта. Не дразни чувствителната ми кожа.
Кремът има приятна, маслена консистенция, разнася се лесно и на практика няма аромат. Малко е лепкав върху кожата, така че си струва да му дадете малко време да попие. Не забелязах драматични резултати, но хидратира добре.
Кремът попива добре, не е лепкав, когато се използва под фон дьо тен. Кожата изглежда добре подхранена. Подходящ е за моята суха кожа през студения сезон, когато кожата на лицето ми е склонна към лющене.
Перфектният есенно/зимен подхранващ крем, който осигурява дълбока хидратация и оставя кожата мека и сияйна. Подходящ както за сутрин, така и за вечер, ако имате суха кожа.
Хидратира добре, не е тежък крем, но ароматът не е от най-приятните за мен.
Купих го за майка ми, тя искаше ефекта на стъклена кожа, за съжаление не беше такъв, но беше много хубав хидратиращ крем.
По-добър крем не съм пробвала. След 3-4 дни употреба кожата ми стана 10 пъти по-мека. За моята кожа, която е склонна към изсушаване, това е чудесен избор. Текстурата е изключително мека, мирише приятно, попива бързо и не оставя мазно усещане.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.