Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 63
Кремът е изключително лек и приятен за употреба, но опаковката е с много лошо качество! Кутийката започна да се разпада след няколко седмици… После в крема попаднаха парченца пластмаса и просто го хвърлих в кошчето. Но наистина, ако опаковката беше по-добра, кремът щеше да е отличен :)
Много добър крем. Има богат състав, но когато се нанесе е много лек, консистенцията му е по-скоро като вода, хидратира приятно и успокоява и лекува много добре зачервена, увредена кожа. Би било по-добре, ако не се предлагаше в бурканче, а във версия с дозатор, но все пак ми подейства, препоръчвам го за чувствителна, увредена бариера, зачервена кожа! Освен успокояващата маска, това е другият ми любим продукт от тази марка!
Отличен крем за суха и комбинирана кожа, не утежнява и хидратира прекрасно
Добър, лек ежедневен крем, с приятна консистенция, като цяло ми подейства добре
Кремът се разнася добре, без аромат е и хидратира, бях доволна от него.
Тествам го от две седмици. Честно казано, това е най-добрият крем, който съм използвала. Наистина исках добра формула и на тази цена този е страхотен! Много е хидратиращ и подхранващ, но същевременно лек. Не оставя мазен филм по лицето, което е много важно. Препоръчвам го!
Приятен, лек крем, по-скоро за лятото, отколкото за зимата, не хидратира достатъчно през зимата. Star down поради недостатъчна хидратация през зимата, очаквах малко повече, но е чудесен за лятото.
Много добър крем, бих го препоръчала, особено за суха кожа.
Не оставя мазен филм, попива добре и хидратира кожата.
Кремът е лек и не дразни кожата. Няма реакция върху чувствителната ми кожа. Въпреки че имам суха кожа, ми е достатъчен с многостъпкова рутина и не усещам, че е малко подхранващ.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.