Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 32
Кремът не щипе очите, няма аромат и зоната около очите не е опъната или суха. Бръчките ми не изглеждат по-малко видими, но купих крема само защото е предназначен за чувствителни очи и отговаря на 5-звездната оценка. Определено ще го купя в по-голяма опаковка.
Лек хидратиращ крем за очи, много съм доволна от него, ще поръчам още в бъдеще
Приятен фин аромат, лека текстура
Този крем беше първият, който пробвах, но се влюбих в него: и завинаги ми стана любим. Не само че наистина помага с незабавния ефект срещу отоците, които имам, откакто се помня, но и много бързо забелязах, че започващите бръчки около очите са по-малко изразени. Не дразни очите или кожата по никакъв начин, кремът е с по-гъста консистенция, попива добре.. Дори бих казала, че оставя минимален блясък. Така че го препоръчвам на 1000% 😍😍😍
Добър крем за очи, който не щипе очите. Хидратиращ. Използвам го от кратко време, но съм доволна.
Не забелязах никакви резултати след няколко месеца употреба. Не дразни очите ми, но не очаквайте други резултати. Няма да го купя отново.
Добър основен крем за очи. Не видях някакъв особен ефект. Пасва добре и съхне бързо. Лесно се вписва както в дневната, така и във вечерната ви рутина.
Купих малка опаковка, няма никакъв ефект върху кожата ми около очите, може би след по-продължителна употреба 🤷🏽♀️
Вълнувам се от този крем. По-голямата опаковка има красива тенекиена кутия. При редовна употреба тъмните кръгове под очите изчезнаха и фините бръчици се изгладиха. Най-важното е, че не предизвика никакви нежелани реакции (обрив/зачервяване) в чувствителната околоочна област, както повечето околоочни кремове, които съм използвала досега. Вкусен е и мекичък.
На 35 години съм и поради недоспиване и стресиращ живот имах много фини линии около очите - мрежа от бръчки. Мисля, че това е най-добрият и най-ефективен околоочен крем, който съм пробвала, който не съдържа ретинол - така че е за ежедневна употреба. Много е лек, не омазнява и попива добре - може да се използва и сутрин. Макар че текстурата е лека, кремът хидратира много добре кожата (не подценявайте това свойство). Резултатът е просто страхотен – мрежата от бръчки е престанала да съществува. Разбира се, в допълнение към него използвах и крем с ретинол два пъти седмично през нощта, но докато не купих този крем от PY, ретинолът сам по себе си не действаше толкова добре.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.