Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 17
Обичам пакети от ksisters. Стоките се доставят експресно бързо в красиви опаковки. Пълни с подаръци и бонуси. Поръчах си различни хидрогелни тампони за под очите. Използвам ги ежедневно, всяка сутрин. Съхранявам ги в хладилник. След нанасяне, те охлаждат приятно и хидратират кожата около очите прекрасно. Не мога да си представя сутрешната си рутина без тези пластири.
За съжаление съм разочарована :( серумът е твърде силен за пластирите и в резултат на това те са наистина хлъзгави и не залепват правилно за кожата. Нивото на хидратация е просто ужасно, не е лошо, но не е и добро. Освен това не прави нищо с тъмните ми кръгове, плюс това емулсията просто не попива в кожата ми и оставя леки лющещи се частици. Трябва да я измивам, ако искам да нанеса следващия слой от рутинната си грижа за кожата, което, излишно е да казвам, е наистина досадно и прави целия процес с използването на този продукт просто безсмислен.
Тези хидрогелни пластири са моят личен номер 1 в борбата с тъмните кръгове под очите. Прилепват добре към кожата, не се плъзгат и са богато наситени със серум. След употреба зоната около очите изглежда по-сияйна, по-свежа и по-хидратирана. Комбинацията от пептиди и хиалуронова киселина осигурява едновременно грижовен и визуално подобряващ ефект. Чудесно SOS средство преди важни събития или след изморителни дни.
Много ми харесаха лепенките за очи от Medi-Peel. Усещат се много хидратиращи и успокояващи върху кожата, а зоната под очите изглежда по-свежа и по-хидратирана след употребата им. Забелязах обаче, че оставят малки влакънца, подобни на мъхчета, по кожата от есенцията, което прави неудобно нанасянето на коректор веднага след това. Трябваше да си измия лицето, преди да се гримирам, иначе текстурата не се разнасяше гладко. Като цяло, те работят добре за хидратация и грижа, но не са най-добрият вариант, ако трябва да се гримирате веднага след употребата им.
Много харесвам пластирите на тази компания, по някаква причина виждам най-добри резултати от тях. На 34 години съм, кожата ми не е същата, каквато беше на 20 години, но благодарение на корейската козметика мога да поддържам добър резултат. Имам малки бръчки под очите, които са напълно изгладени благодарение на пластирите.
Използвам хидрогелните пластири от малко повече от седмица и трябва да кажа, че съм доволна от тях. Попиват добре (може би прекалено много - понякога серумът се стича по лицето ми) и хидратират добре зоната около очите, което след това я прави сияйна. Засега им давам само 4 звезди, тъй като все още чакам уау ефекта. Не ги препоръчвам под грим.
Доволна съм от подложките, достатъчно влажни са, не щипят кожата и държат добре, не се разместват, мога само да ги препоръчам.
Многобройните получени като подаръци мостри на продукти бяха много положителни. Мирише страхотно, прилепва добре и е приятно охлаждащ. Това е най-добрият крем за очи, който съм използвала досега.
Това е първата ми корейска козметика и се влюбих от пръв поглед. Лепенките идеално стягат и овлажняват кожата под очите, също така усещам, че е по-светла и подуването изчезва. Използвам го всяка сутрин със сутрешното си кафе, преди нанасяне на грим и не мога да си представя деня без него. препоръчвам!
Оставям го върху кожата си поне 30 минути, околоочната зона е по-гладка след това, но не усещам съществени промени. Около половината серумът ще започне леко да се сгъстява и е по-добре да го изтриете малко от маската. Но това, което виждам като изключителен минус е, че след премахване на маските, останалият серум върху кожата се слепва, така че лепенките не могат да се използват преди събитие, защото тогава гримът изглежда ужасно. Трябва да ги използвам само вечер.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.