Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 116
Използвам го през нощта, попива добре и оставя кожата хидратирана.
Използвам този крем от два дни. Струва ми се фантастичен продукт. Веднага се забелязва консистенцията: лепкава е, благодарение на слузта от охлюви. След това е много лек и попива бързо. Лицето ми е веднага хидратирано и по-сияйно. Имам зряла кожа и ми се струва подходящ. Ще видя дали тъмните петна ще избледнеят с времето. Засега съм доволна.
В началото бях развълнувана от този продукт, имам мазна кожа със склонност към акне, но след известно време кожата ми се стяга. Чудесен е за през деня под грим, но през нощта кожата ми се нуждае от нещо по-подхранващо.
Много харесвам този крем с муцин и колаген, въпреки че му липсва нещо в сравнение с cosrx. Големият минус е, че е само в бурканче и затова е доста голям, затова му свалях една звезда за това. Но при продължителна употреба подхранва и изсветлява кожата прекрасно.
Препоръчвам този крем, кожата ми наистина се подобри с редовна употреба. Имам го от повече от 2 месеца и все още ми е останала около половината от продукта. След употреба кожата ми сияе, а ефектът трае 7 часа (не съм го използвала по-дълго).
Използвам крема за лице против стареене Coxir Black Snail Collagen Cream и съм много доволна от резултата. Кремът съдържа муцин от охлюв и колаген, които добре хидратират кожата и спомагат за поддържането на нейната еластичност и здрав вид. Имам суха кожа, така че за мен е важно кремът да осигурява дълбоко подхранване - и този продукт върши чудесна работа. След употреба кожата става по-мека, по-гладка и изглежда по-добре поддържана. Текстурата е приятна, разнася се добре по кожата и не причинява дискомфорт. Лицето след него има красив, леко сияен вид. Като цяло кремът остави много положително впечатление - добър вариант за хидратиране и грижа за суха кожа. Мисля, че ще повторя покупката 😊
Кремът е страхотен, но вероятно е по-скоро за комбинирана кожа. :) Но иначе е страхотен, попива добре, не оставя мазен филм.
Кремът е разтеглив (охлювовиден), но не попива лесно, така че е по-подходящ за вечер, защото ако го нанесете като последна стъпка от сутрешната си рутина, няма да попие дълго и ако продължите със SPF, ще създаде филм, който се отлепва...
Горещо препоръчвам този крем, страхотна текстура, без алергии.
Хареса ми необичайната консистенция на крема. Определено е хидратиращ, но имах чувството, че се нуждае от повече омекотяване. Кожата ми не беше суха, но се усещаше малко опъната. Може би е по-подходящ за лятото.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.