Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Отзиви – 3
отличен BB крем, изглажда кожата, все едно имам праймър, достатъчно покритие за комбинирана кожа вече с бръчки само нюанс 21 ми е достатъчно светъл, въпреки че съм блондинка, ще пробвам по-тъмен за лятото
Този BB крем ми е любим. Използвам го откакто беше представен, много използвани опаковки :-) Купувах крема навсякъде, където го имаше, защото наличността беше различна. Ето го. :-) С времето опаковката смени графичния си дизайн, но за щастие композицията си остава същата. Използвам цвят 21, идеален за светла кожа. Кремът се разтапя в кожата, не се забелязва на лицето, подхранва кожата и можете не само да го усетите, но и да го видите. Кожата на лицето е в много по-добро състояние след премахване на грима, а мимическите бръчки са изгладени. Кремът се слива идеално с кожата, финишът е сияен, но не лъскав, а покритието е средно до пълно. Разбира се, можете да го напудрите, аз лично не го правя. Имам светла кожа, доста суха, чувствителна, зряла, склонна към обезцветяване. Никога не ме е алергизирал, дори когато го нанасях върху клепачите си. Много е приятно да правите снимки със или без светкавица. Кожата изглежда гладка, кремът маскира кожните пори и чрез отразяване на дневна или изкуствена светлина мимическите бръчки са поне наполовина по-видими. :-) Винаги го имам. Сега съм към края на още една опаковка. Ще го купя ли въпреки високата цена? Разбира се, че го правя, защото това е моята задължителна вещ и парите са похарчени добре. :-) Препоръчвам го с чиста съвест.
Опитах толкова много корейски bb кремове досега, но този определено е най-добрият
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.