Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 133
Уф... това беше покупка втора употреба, разчитах на отзиви и отново се потвърди, сто души, сто вкуса 🫣, нюанс 23 е много неподходящ за мен, такъв странен нюанс на сиво-кафяво е, неизползваем за мен, имам пореста, по-скоро комбинирана кожа, подчерта всичките ми несъвършенства, дори тези, за които не знаех 🙈...
Този грим е много хидратиращ и не утежнява кожата ми. Подхожда идеално на чувствителната ми комбинирана кожа и го използвам вече повече от година. Имам най-светлия тип кожа и за щастие ми пасва като цвят. Ако искам да прикрия повече несъвършенства, го нанасям малко повече на пластове. След няколко часа пудря кожата си, което е нормално при всеки грим. Много съм доволна от този продукт.
Нямах големи очаквания, но съм наистина доволна. За цената си си заслужава, дори мисля, че е по-добър от други по-известни марки гримове. Имам най-бледия нюанс, но се адаптира прекрасно към кожата ми, стои на мястото си и хидратира кожата прекрасно. Може да се нанася на пластове. Кожата изглежда здрава и свежа. Опаковката е голяма, издържа дълго време. Обичам го.
Купих си този фон дьо тен преди време, изкушена от потребителски отзиви. И не останах разочарована. Това е втората ми бутилка. Имам нюанс 13 – най-светлият. Съчетава се перфектно с тена на кожата ми, не запушва порите, хидратира прекрасно и не се набръчква, като издържа цял ден (разбира се, след няколко часа трябва да го фиксирате с полупрозрачна пудра или да използвате попивателна хартия, защото лъщи в Т-зоната, но това зависи и от типа кожа. Аз имам комбинирана кожа, склонна към омазняване в Т-зоната). Друго предимство е вместимостта – много ефикасен е и издържа много месеци. Цената е разумна!
Хубав хидратиращ фон дьо тен с доста добро покритие. Чувства се страхотно върху лицето и не изсушава кожата.
Купих го за майка ми. Тя е много доволна.
Използвам го отдавна, 4 години, много ми харесва.
Купих го на базата на положителни отзиви и съм доволна от продукта, въпреки че няма значителна пигментация, може да се нанася на пластове според нуждите и се адаптира към тена на кожата, аз имам нюанс 21 и е чудесен за изравняване на лицето и създаване на красив блясък. Кремът е хидратиращ, но не омазнява кожата излишно (имам комбиниран до мазен тип кожа).
Кожата ми може да се изсуши на различни места, ако не използвам правилния фон дьо тен, но не предизвиква никакво раздразнение. Освен това е невероятно хидратиращ. Имам го от февруари и досега не съм загубила нито една капка :D
Този продукт е фантастичен, изглежда прекрасно на лицето. Имам много, много светла кожа — купих номер 13 и го изсветлих леко с бял миксер.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.