Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове




Отзиви – 4
Не съм фен на гелообразните кремове (дневни, нощни), но това е само мое лично мнение. Слагам малко количество, усеща се лепкаво, но ако не сложите много, лепкавостта бързо ще отшуми. Не е лошо, но няма да го купя само защото не харесвам това лепкаво гел усещане на лицето си. Особено през нощта. Ако нямате нищо против, опитайте маската, ок е.
Нанесох обилно количество върху кожата си след вечерното ми почистване, оставяйки го цяла нощ. Усетих го. Лицето ми е готино! На сутринта кожата ми имаше сияен вид и перфектна текстура. Харесвам продукта и като цяло нощните маски
Не съм напълно сигурен, че ще поръчам отново. Въпреки че овлажнява добре кожата, остава лепкав слой, който се задържа за дълго време...
Изобщо без маски, меко лице след нощта, нормално суха кожа, но не забелязах никакъв уау ефект
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.