Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 17
Използвам го като слънцезащитен крем за тяло. Предпазва от слънцето, но оставя приятна текстура върху кожата. Не лепне по дрехите и банските костюми и осигурява хидратацията, от която кожата ни се нуждае по време на излагане на слънце.
Харесва ми SPF факторът, не запушва порите ми, за разлика от повечето други. По-тъпа, чувствителна кожа, склонна към акне и всякакви обриви, ще го оцени. Освен това, има приятен аромат и след известно време наистина матира, ще бъде идеален за лятото дори без BB крем. :)
Горещо препоръчвам този SPF за мазна кожа. Преди използвах други, но те не ми подхождаха и предимно получавах акне. С този SPF се подобри и най-важното е, че не получавам лъщене, отнема няколко минути да попие.
Използвах го 3 пъти досега. Първият беше шокиращ, миришеше на диня. Хареса ми миризмата, но предпочитах да го имам без миризма. Ами, в началото блестеше и бях разочарована, трябваше да има матов ефект. Но след няколко минути постигна желания ефект. Не се гримирах и мисля, че направи кожата ми по-бледа. Белината не избледня, но не беше странният бял оттенък, който не харесваме. Беше добре. Друг ден се гримирах (използвам само пудра) и беше страхотно. Поддържа кожата ми матирана с часове. Наистина ми харесва. В крайна сметка мисля, че сега ще е любимият ми SPF и няма да търся друг! Тествала съм много: skin1004, purito, misson, benton, beauty of joseon beige и blue one... Всички са добри, но оставят лъскав оттенък, а като мазна жена не ми хареса.
Този крем е много приятен, има малко по-рядка консистенция, но това е просто навик. Попива лесно и бързо в кожата, не оставя мазно усещане или бели следи и се разнася много лесно. Можете да нанасяте течен и пудрен грим почти веднага. Имам нормална до комбинирана кожа на 40-те си години и ми стои прекрасно.
Много харесвам този SPF, има леко матиращ ефект.
Проблемът, който имам с голямото количество SPF, е, че създава наистина огледален слой върху моята комбинирана към мазна кожа - лъскав и лепкав слой, който се влошава през деня. Така че търсих продукт, който да предпази кожата ми от слънцето, но няма да развали грима ми, защото тогава не използвам SPF. Купих това мляко въз основа на отзивите и определено не съжалявам. Въпреки че бях изненадана от силикон диметикона в състава, засега не съм забелязала никакви негативни ефекти върху кожата си. Млякото наистина е много течно, внимавайте, разбъркайте добре преди употреба! Но в същото време е много лек и почти не усещате, че го имате върху кожата си, точно това усещане исках. Нося грим почти всеки ден и фон дьо тенът ми върви добре с този SPF, почти като този SPF е грунд (може би заради съдържанието на силикон) - създава равномерна текстура върху кожата, върху която гримът полепва добре. Не нанасям повторно върху грима през деня, така че не мога да го оценя в това отношение. Но определено нямам бяло лице след един слой. Иначе съм доволен, препоръчвам продукта. Това е първият ми опит с марката Missha и ще се радвам да опитам отново в бъдеще. Опаковката е мега сладка 😍
Нежен крем със SPF. Не оставя бели петна по кожата и не омазнява.
Това е любимият ми слънцезащитен крем от почти 2 години. Кожата ми е много мазна, но това прави цялостната визия красива. След повторно нанасяне става малко по-бял, но не ми пречи, обожавам го.
Наистина обичам този SPF и продължавам да се връщам към него. Имам мазна кожа, която не подхожда на нито един SPF, защото след няколко часа с по-мазни продукти на лицето изглеждам като намазнена тепсия :D Този SPF има матов ефект, кадифен, не омазнява изобщо и работи добре с грим или нюанс на лицето. Не се размазва, не кара очите ми да парят и дори не запушва порите ми. Максимално удовлетворение!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.