Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 19
За съжаление, не ми подейства. Беше на промоция, затова го пробвах. Мисля, че ароматът е добър, ако някой не може да понася силния аромат на Каракан на лицето си, определено да не избира това. Кремът също е гъст, трудно се разнасяше по кожата ми при нанасяне на нужното количество, а и трудно попиваше. Прилича на червеи под грим, може би е подходящ за ден без грим. Подарих го, на някой друг му хареса :)
За мен SPF е напълно удобен, опитах се да го купя на намалена цена и не съжалявам, но аз, на пълна цена, бих предпочела да си купя Beauty of Joseon SPF, разнася се лесно, малко по-гъст е.
Отличен продукт. Нелепнещ, попива бързо, хидратира добре.
Това е бързо решение за мен сутрин, когато нямам време за пълна подготовка на кожата. Миризмата ми напомня на бебешка пудра (не знам защо). Много ми харесва и не дразни кожата ми.
Много ми хареса SPF-то на тази марка. Поръчах го за първи път и сега е любимият ми. Нанася се лесно, не утежнява кожата, не оставя бял оттенък. Освен това, хидратира добре кожата. Препоръчвам го.
Купен едновременно с крем от абсолютно същата марка, в същата опаковка (само синя). И оценявам синия като по-лесен за нанасяне и попиващ по-бързо.
Здравей, сестро. Този продукт изобщо не ме впечатли. За съжаление на мен лично не ми допадна, защото оставя бял филтър върху лицето ми, а съставът и миризмата ми напомнят на SK крем (Indul○n@)
Много бял, лесен за нанасяне, оставя ивици, подчертава порите, ако не се нанесе старателно. Вижда се при комбинирана и много светла кожа. Ако успеете да го втриете добре (без ивици или видимо "запушване" на порите), попива бързо и може да се използва под грим.
За съжаление пълен провал. Не е "тонизиране", а "пълно бяло". Дори и малко количество, много по-малко, отколкото трябва да бъде при SPF, покрива цялото лице с плътен бял слой, отнема много време да се втрие в кожата, а ефектът е, че всяко сухо петно е подчертано и все още можете да видите белите петна, които влизат във всяка пора и кожна гънка. Ето как изглежда след старателно масажиране в ръцете ми, така че мисля да го използвам там...
За съжаление, този SPF не ми отива много, защото понякога ми се слепва (не разбрах защо, понякога го правеше дори когато беше нанесен върху чиста кожа, друг път нямаше значение дали имам крем или серум отдолу). За мен най-лошият азиатски spf досега, НО все пак по-добър от дрогерийните кремове в същия ценови клас.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.