Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 11
Препоръчвам го. Лек е, мирише приятно и попива бързо. Порите и черните точки са намалени. Трябва ви съвсем малко.
Страхотен крем. Използвам го всяка сутрин, има приятна текстура, не е мазен или прекалено лек. Идеален сутрешен крем. Не се рони под SPF. И най-важното е, че действа!! Имах проблеми с акне след лекарства и след редовна употреба, заедно със салицилова киселина, кожата ми е абсолютно прекрасна. Препоръчвам го!!
Много съм доволна от този крем!!! Имам мазна кожа. Кремът е с лека консистенция, попива бързо и има невероятен цвят!!! Препоръчвам го!!!
Кремът има страхотна текстура, не е мазен. Ароматът е приятен. Оставя кожата мека на допир и я хидратира в дълбочина. Препоръки
Забележимо подобрение след първата употреба. Има много фин, приятен аромат. Кожа 50+ прекрасен резултат. Ще го добавя отново в моя „арсенал“. Горещо препоръчвам.
Страхотен продукт! Прави кожата мека, плътна и нежна на допир. Не лепне и не седи тежко, няма кир ефект с доста серуми ми пасва. И ухае невероятно! 😍
Чудесно лек крем с деликатен аромат и добър ефект на стягане и изсветляване на порите. След няколко месеца тъмните ми петна са видимо по-бледи и по-светли.
Крема е невероятен! Плътна, но в същото време лека текстура, която ухае на скъп парфюм и прави кожата кадифено нежна и мека! Препоръчвам!
Много лек, попива добре, просто не е нужно да използвате много, ароматът е много приятен
Кремът е идеален за мазна кожа, лек е, не оставя мазен ефект. Харесва ми и когато използвам повече видове козметика, просто трябва да внимавам да не нанасям твърде много, иначе попива добре. Мирише красиво.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.