Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Отзиви – 1
Препоръчвам този крем, лека кремообразна ~ гел консистенция е, попива добре, имам чувствителна ~ реактивна и куперозна кожа, но този крем изобщо не ме раздразни. Без аромат и силикон е. Не страдам от акне, но имам нечиста кожа и кремът реагира много добре на него и потисна възпалението. Единственото нещо, което бих подчертала, е, че не нанасям крема ежедневно, а през ден веднъж дневно.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.