Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 12
Много ми хареса този крем 🥰 Използвам го вечер, като го комбинирам със серума от същата серия. Ефектът е наистина забележим: кожата е хидратирана, а бръчките са видимо намалени 😊 много добра и бързо абсорбираща се кремообразна текстура.
Този крем наистина ми харесва! Прави точно това, което обещава. Не очаквах толкова забележим резултат. Определено ще го купя отново.
Кремът е невероятен, лек, попива много добре, кожата е мека и еластична. Има много деликатен аромат. Доволство!!! Определено го препоръчвам
Току-що получих крема днес. Страхотен е и дори идва с някои подаръци! Обслужването беше много бързо! Много съм доволна!
Купих го за майка ми заедно с дневния крем, тя е абсолютно във възторг от това как попива и оставя кожата ѝ еластична ❤️
За мен това е любимият ми крем досега. Кожата ми се усеща прекрасно подхранена след употреба. Има приятна текстура след разбъркване, която не е лепкава и попива добре.
Този крем е страхотен, вече имам втората си опаковка и мога само да го похваля. Препоръчвам го.
😍Крем за лифтинг на лице с ретинол и колаген😍
Използвам го вечер, след нанасяне на тоник и серум. Кожата е еластична след нощта, не се омазнява и добре хидратирана. Искам само да отбележа, че не е препоръчително да го комбинирате с AHA киселини и абразивен пилинг, ако имате чувствителна кожа. Харесва ми по-плътната му гелообразна текстура, попива добре.
Поръчах крема, защото търсех комбинация от ретинол и хидратация. Открих това. Кремът прави това, което трябва, но има нужда от малко работа с него. Малко ме смущава двойното съдържание - около крема има гел. Очевидно двете съставки са се смесили доста по време на транспортирането, така че сега винаги се опитвам да взема и двете с шпатула, смесвам ги на гърба на ръката си и ги нанасям върху лицето си. Кремът е малко по-плътен, гелът наистина успокоява и хидратира кожата, в същото време е леко лепкав - трябва да изчакате малко, за да попие напълно гела. След това кожата е много приятна на допир, изключена, но хидратирана. Струва ми се, че бръчките са по-фини.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.