Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 12
Необходимо е малко количество от продукта. Есенцията се разклаща и се поставя в дланта ви, като нежно се потупва в лицето. Кожата е подхранена и гладка. Използвам я на лицето, шията и деколтето. Върху тази есенция през лятото слагам само SPF крем и BB крем и съм готова за слънцето и деня :) това е петата ми бутилка и разбира се, винаги имам нова в резерв. Опаковката издържа много дълго време. Струва си покупката. Подходяща е за моята суха и увредена кожа, която е склонна към акне.
Много е хидратиращ, виждам подобрение още след третата употреба. Бутилката е стъклена, много фина емулсия е, трябва да се разклати преди употреба.
Само с това и слънцезащитен крем получавам страхотни резултати, ако един ден нямам време за повече продукти, чудесно!!
Имам комбинирана кожа, но не ми причини омазняване или раздразнение. Има лека текстура и придава красив блясък на кожата, а след употреба кожата е мека на допир. Използвам го всяка сутрин преди SPF и кожата ми не усеща твърде много слоеве. Тъй като е доста голямо количество, ми стигна за няколко месеца.
Един от най-добрите, които съм пробвала. Харесва ми текстурата, приятно хидратиращ е, но не е тежък, не ме прави лепкав. Имам комбинирана кожа и е идеален за това.
Първият ми продукт от Mary&May и трябва да призная, че е наистина перфектен! След разклащане на бутилката, съставката се смесва и се получава кремообразна течна съставка, която при нанасяне върху кожата придава ѝ сияен и лъскав ефект 😍 и този тъмнолилав цвят! Изглежда луксозно в бутилката. Използвам го всеки ден сутрин и вечер.
Уау, това е подценяване какво прави тази есенция с кожата ми! Купих го по препоръка на Магдалена Лах, експерт по корейска грижа за кожата, и не останах разочарован. Есенцията е в стъклен съд, двойно защитен от чужди ръце. А самото съдържание и действие? Поезия, течността вътре е двуфазна, така че след смесването постигаме млечна консистенция. Кожата е невероятно овлажнена, стегната, мека, когато го използвам в комплект със серума от същата серия, нямам нужда от крем отгоре, защото тази есенция осигурява на кожата ми всичко! Допълнително предимство е, че може да се нанася върху грим за постигане на мега блясък!!!!
Не съм го използвала от толкова време, но дехидратираната ми кожа е благодарна за него. Има добра текстура, попива бързо и не оставя лепкаво усещане.
Много страхотна, не изсушава, не лепне.
Супер млечна есенция с консистенция на млечна вода. Двуфазна формула. Перфектно овлажнява и подготвя кожата за по-нататъшна грижа. Без мирис, не дразни Много подобен на есенцията на Dr. Ceuracle от Kambucha. Сърдечно препоръчвам и двете
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.