Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове







Отзиви – 6
Купих този крем, търсейки лек продукт за лятото, който да ми позволи да постигна по-равномерен тен, без да използвам тежък фон дьо тен. В моя случай, той се оказа особено добър, когато се използваше върху крем с висок SPF. Комбинацията остави кожата ми сияйна, здравословна на вид и добре поддържана, без ефект на маска или блясък през целия ден. В началото може да изглежда много хидратиращ, но нанесен постепенно, попива добре и придава красив ефект на „здрава кожа“. Използвам го като последна стъпка преди нанасяне на лек слой компактна пудра и резултатът е много естествен. За тези, които търсят висока защита с фин, равномерен тен, това беше приятно откритие за мен.
Това наистина не ми пасна! Твърде тежък, плътен, кожата е като бетон, изглежда суха, независимо колко хидратиращи и подхранващи продукти използвах.. Не даде хубав завършек, кожата не е стегната и изобщо не е стъклена. Прибързана покупка, не прочетох съставките! Просто посегнах към отстъпката.. Следващия път трябва да избирам по-внимателно!! Първият и последен крем на базата на силикони.
Мисля, че е жалко. Цветните ще са подходящи само за много бели вина, иначе е загуба. Хидратиращо е, но безцветният слънцезащитен крем е много по-добър.
Мислех, че съм намерила най-добрия слънцезащитен крем, но откакто имам този и го използвам, дори не съм посегнала към другите. Плътен е, но е много лесен за нанасяне, а тъй като е леко тониран, може да се използва дори самостоятелно. Но го слагам под грим и гримът ми изглежда много по-добре и издържа по-дълго през целия ден, откакто го използвам. Не знам дали действа на всички типове кожа, но е перфектен за моята зряла, суха кожа. :)
Както сме свикнали от Ma:nyo, те отново предлагат качество. Продуктът е без мирис, текстурата е много мека и веднага съвпадна с тена на кожата ми. Бих добавила, че имам много светла кожа с розови тонове, възможно е това да не е подходящо за хора с жълтеникаво-маслинени тонове. Придава невероятно добър росен завършек, накара кожата ми да сияе и беше приятно да се носи. По принцип имам суха и чувствителна кожа, тъй като това е слънцезащитен крем (също), трябва да го хидратирате правилно преди нанасяне.
Взех си крем със SPF на същата марка с физически филтри, много ми хареса и реших да взема този за лятото. Първо, има много неприятна миризма, сякаш вече се е развалил, въпреки че термините са нормални. Второ, забива се във всички малки бръчки. Въпреки че цветът е красив, сякаш блести и кожата изглежда добре поддържана, но само отдалеч).
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.