Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.







Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 52
Чао чао черни точки, препоръчвам този продукт с цялото си сърце, не дразни кожата, не разваля тена и най-вече действа както трябва, ако го използвате редовно, наистина можете да забележите разликата.
След нанасяне започва да образува фина пяна, в която се виждат малки точки в областта на порите. Ефектът е видим веднага, кожата ми е по-гладка и по-чиста, но същевременно не се чувствам суха. Веднага поръчвам маската и за други дами в семейството.
Продукт за момичета, които обожават ефекта само след едно използване. Аз съм във възторг; за някои това беше любов от първото използване.
Тази маска ми се стори много интересна. Действа мигновено, кожата сияе и изглежда безупречно.
Кожата ми се усеща по-чиста и гладка след употреба. Отмива се лесно и не щипе и не дразни кожата ми, засегната от екзема.
Честно казано – не бях особено впечатлена, когато го използвах за първи път. Не мислех, че има голяма разлика. Но му дадох шанс… и постъпих правилно 🙏 С редовна употреба започнах да забелязвам промени – кожата ми е по-чиста, по-мека и черните ми точки са видимо по-малки ✨ Дори сестра ми, която има много чувствителна кожа, започна да го използва и тя също го хвали много. Не я дразни и ѝ помага с черните точки. За мен продукт, който отнема малко време, но наистина работи 💚
Наистина харесвам този продукт! За мен измиването на кожата е най-досадната част от цялата рутина за грижа за кожата по някаква необяснима причина, но с този продукт очаквам с нетърпение почистването! Трябва да кажа, че само след няколко употреби усещам кожата си по-чиста. Определено ще го купя отново.
Страхотна е тази почистваща пяна още от първото ползване,черните точки падат и ефектът по начина на разпенване е доста приятен
Опаковката е с помпа, така че е хигиенична. Самата маска е с доста гъста, жълто-кафява консистенция и силен ментов аромат. След нанасяне върху кожата, маската бързо побелява и след известно време продуктът започва да бълбука, което е малко гъделичкащо. 😀 Измих я с кърпа за лице, така че всичко се отстрани безпроблемно. Кожата ми се чувства чудесно почистена и освежена след употреба на тази маска. Определено си струва да се пробва.
От известно време искам да пробвам този продукт и се радвам, че реших. В началото особената слузеста консистенция на зелено с тъмни частици ми напомня на киви, а когато се нанесе върху кожата, е доста гъста. Наистина малко количество е достатъчно за цялото лице. След контакт с вода, зелената слуз бавно започва да се превръща в бяла гъста пяна, която нежно бълбука. Когато измиете лицето си след известно време, е като нова :) Новият ми любим продукт. Препоръчвам го.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.