Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове





Отзиви – 7
Купих си този тоник, за да го пробвам. Страхотен е, дълбоко стяга кожата на лицето ми...
Най-добрият ми тоник, прави чудеса, когато се използва със серум. Попива веднага, купих си следващия. Изсипах го в малък дозатор и го използвах като мъгла, по-практичен е, но е и удобен за използване с оригинала.
Тоникът освежава и успокоява кожата. Ароматът е неутрален, което е типично за корейската козметика. Горещо го препоръчвам.
Фантастичен тоник, който бързо насища кожата с PDRN като подготвителна терапия. Като цяло, никоя друга марка не предлага по-високи концентрации на PDRN. В комбинация с 3% серум и чудесния крем, той наистина е силен. Никога не съм имала толкова забележимо еластична и здрава кожа с толкова силна бариера. Този тоник определено допринася за това. Оценявам също, че се предлага в щедра бутилка от 300 мл! Определено си струва да опитате тази марка!
Имам суха кожа, чувствителни очи и бръчки тук-там. Затова избягвам парфюм и алкохол и е доста трудно да се намери, но това е страхотен тоник, кожата ми е гладка и стегната след него, два слоя и крем са достатъчни и съм доволна, така че е чудесен за мен.
Харесва ми тоникът, лек е, като лосион, не дразни, попива бързо, кожа на 37 години, препоръчвам да го пробвам
Тоникът е много течен и хидратиращ и оставя кожата красиво мека. Съдържа pdrn и ниацинамид, много ми харесва!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.