Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.







Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 7
Много приятен и дълбоко хидратиращ крем за ръце. Текстурата е богата, но бързо попива и не оставя лепкаво усещане. След употреба ръцете стават меки и гладки, чувството за сухота изчезва още след първото използване. Ароматът е елегантен и ненатрапчив, идеален за ежедневна употреба. Удобен размер, лесен за носене в чантата.
Като приятна изненада с покупката си получих мостра крем Frudia – и трябва да кажа, че бях напълно изумена. Дълго време го имах в любимите си с мисълта „някой друг път“, така че бях много щастлива, че внимателните служители ми го опаковаха, за да го пробвам. А резултатът? Ентусиазъм е меко казано. Кремът заздравя малките ми пукнатини само за една нощ и невероятно омекоти грубата кожа около ставите ми. (Просто работя на вилата.) Истинско малко чудо за една нощ – не разбирам, но го обожавам 😄 Нанасях го около три пъти вечерта за пет минути (кожата ми буквално го изпи) и на сутринта ръцете ми бяха прекрасно хидратирани, меки и „пияни“. След като го използвам, ръцете ми са божествено копринени, без мазен филм, само усещане за комфорт и подхраненост. Определено поръчвам пълна опаковка и планирам да я редувам със зеления Needly, който ще взема на сляпо въз основа на отзивите. Голямо ДА за мен – ако имате сухи, стресирани ръце, този крем си струва да опитате. 💖 П.С.: Вероятно не бих го използвала като основен крем, но като заместител – чудесен.
Този крем за ръце беше в адвент календара за 2024 г. Веднага се влюбих в аромата му, много е специален и уникален. Доволна съм и от крема, защото попива бързо. Използвам го на работа след измиване на ръцете. Харесва ми, че след нанасяне на крема мога веднага да държа мишката или клавиатурата, не е нужно да чакам лепкавото усещане да изчезне.
Кремик беше в адвентния календар. Има много красива миризма и приятна текстура. Миризмата трае наистина дълго време. Но проблемът е, че не хидратира. Създава меко покритие върху кожата, наподобява малко на восък и тогава ръцете са много меки, но след 5 минути този ефект изчезва и усещам още повече напрежение. Не съм човек, чиито ръце са толкова сухи, че да ги стягам, но след като използвах този крем, го правя.
Кремът се оказа нищо за мен, миризмата не е дразнеща, но не е и впечатляваща, не хидратира достатъчно, определено няма да го купя втори път
Невероятен крем, лек, бързо попиващ и нелепкав, същевременно хидратира! Много интензивни аромати - красива свежест, цитрус с нотка на билки. Универсален подарък, който носи радост
Много приятна на допир опаковка, този крем е удобен за поставяне в чанта. Кремът хидратира добре, но има специфичен аромат. Напомня ми на аптека или билки. Харесвам аромата, но ако не ви харесва, не бих препоръчал да купувате този крем.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.