Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 5
Имам сухи ръце, които не попиват почти никакъв крем за ръце, дори и да е доста лек. Тежките са просто изключени, винаги остават като мазен филм, без да помагат особено. Този обаче работи: лек е, попива много добре, но също така хидратира чудесно. Вече нямам пукнатини между пръстите си и ръцете ми са меки и гладки, въпреки че го използвам само веднъж на ден. Освен това, ароматът е лек и леко цитрусов. Както други вече са писали, тубичката може да се подобри, но въпреки това е страхотен, аз го използвам само в опаковки 😁
Имам много суха кожа и поръчах този крем за първи път и изобщо не бяха похарчени пари. Харесва ми 👍 и не е като други кремове с много различни съставки само заради приятен аромат. Единственият недостатък за мен е неудобството от малката капачка и самата тубичка. Би било хубаво, ако можеше да се поработи върху подобряването на тубичката. Иначе всичко е перфектно.
Консистенцията е подобна на мехлем и има лек аромат. Подхранва ръцете и кожичките ми достатъчно, тъй като бяха много сухи от дезинфектанта за ръце. Ще купя отново.
Хидратира много добре и мирише прекрасно, не оставя мазен филм върху кожата
О, Боже мой, нямам думи. Хидратира божествено, мирише на лимон, но малко на билки. Втрива се абсолютно прекрасно и след нанасяне върху ръцете се усеща охлаждащата, приятна основа. Абсолютно перфектно 🤙❤️🔥 Единственото нещо, което не ми харесва, е "металната" опаковка, която е много драскаща и накрая не можеш да извадиш продукта от цялата. Иначе, що се отнася до продукта, го препоръчвам на всички. Не дразни кожата ми и си опиянен от приятния аромат, а ръцете ти са подхранени. Дори е и върху ноктите 🫶💕
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.