Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове






Отзиви – 4
При нанасяне е приятно топъл, а след употреба кожата е гладка, чиста, хидратирана и перфектно подготвена за нанасяне на други продукти. Нанасям го не само върху лицето си, но и върху шията и деколтето (не само този, а всички продукти) и го препоръчвам на всички, тъй като това са зоните, където признаците на стареене са най-забележими.
Маската мирише невероятно, свежо, усещам на ментол, не знам. Не дразни, не щипе. Консистенцията е гъста в началото, но омеква след нанасяне върху кожата, съдържа зелени парченца и след 10 минути се затопля приятно. Определено ще я купя отново!
Маската е добра, всъщност действа веднага! Усещам топлината веднага щом я нанеса. Масажирам я добре върху лицето си, след което я оставям за около 10 минути, след което я изплаквам и това е! Чиста и сияйна кожа. След това нанасям тоник и есенция от същата линия. Опитайте и ще повярвате.
Маската действа добре на кожата ми. Не предизвиква алергии. Имам склонна към акне, чувствителна кожа. Приятна консистенция.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.