Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 12
Гел маската е гъста и може би малко лепкава (не ме притеснява особено), но трябва да кажа, че си заслужава напълно! Кожата ми е супер хидратирана и мека сутрин, подхранена и стегната. Много ми хареса и определено ще я купя отново 💫
Хареса ми от първата употреба
Вчера пробвах маската; доста е гъста и без аромат. Маската е леко лепкава, но попива бързо. Освен това е невероятно ефикасна и се предлага в хигиенична опаковка с памучен тампон. Не усетих нищо особено след нанасянето ѝ, но ефектът беше прекрасен на сутринта. Красиво, свежо лице. Бръчките бяха изгладени. Препоръчвам я.
Тази маска е абсолютно невероятна. Хидратацията е невероятна. В началото, честно казано, се страхувах, че може да причини обриви, но не ми се появи нито една пъпка. В деня след употребата ѝ, кожата ми е мека като бебе всеки път. Използвам я веднъж седмично, особено след като използвам и ретинал/ретинол, и наистина помага за възстановяването и дълбокото хидратиране на кожата ми. Перфектна е за поддържане на защитната ми бариера. Единственият недостатък е, че лицето ми е малко лепкаво, когато си лягам, независимо колко малко нанасям. Но честно казано, резултатите си заслужават напълно. Ще я купя отново на 100%, след като свърши.
Супер хидратира и оставя кожата мека и гладка
много приятна консистенция на гел, оставя лепкав слой за дълго време, кожата става сияйна след употреба 😍
Маската е страхотна, на сутринта кожата ми е лъскава и мека
Обичам тази маска. Върши страхотна работа като овлажнява лицето ми и не запушва порите ми. Имам чувствителна кожа с акне и нищо не е направило лицето ми по-меко. УДИВИТЕЛНО.
Използвам тази маска от около 2 седмици. Консистенция на безцветен гел. Трябва ви само малко количество от продукта, той е много ефективен и попива бързо
Тази маска има много приятна гелообразна консистенция, без особен парфюм. Малко количество е достатъчно и бързо попива в кожата. Оставя лепкаво усещане върху кожата след нанасяне. На мен лично това усещане не ми пречи, кожата е подхранена и хидратирана. На сутринта след вечерно нанасяне кожата е идеално мека и сочна.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.